Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego czuję senność i otępienie?

Witam, Mam problem, otóż jestem senny, zmęczony, otępiony, bez siły do życia. Codzienne czynności sprawiają mi duży wysiłek. Mam też stany lękowo-depresyjne i biorę lekarstwa na depresje. Samochodem mogę jechać tylko w krótkie trasy a już w dłuższą drogę spać mi się chce. Czy to mogą lekarstwa mnie otępiać? Wstyd się przyznać, cholerną senność i odebranie dynamiki życiowej poczułem po masturbacji, po której do tej pory nie mogę do siebie dojść, co się może robić ze mną niedobrego? Prosze o porade. Pozdrawiam, 28
MĘŻCZYZNA, 28 LAT około miesiąca temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Dzień dobry, naturalnie mogą to być skutki uboczne leków, niestety nie podał Pan jakie Pan bierze. Mogą to być także objawy zaburzenia lękowo - depresyjnego co oznaczałoby, że leki nie funkcjonują. Powinien Pan zasięgnąć porady psychoterapeutycznej. Zapraszam Masturbacja nie ma z tym nic wspólnego. Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy