Dlaczego dziecko ma rzadkie stolce?

Witam jestem mama 8mies synka i nikt nie umie nam pomóc. Synek od ur wymagał się z żółtaczka do 4m-sc a później z próbami wątrobowymi . Wyniki Ast81 alt62 plt526 ,ck 163,po 3msc powtórzylismy i ast 81,alt59 ,crp 0.09,plt455. Nikt nie może nam pomóc dlaczego tak jest .Synek mimo wprowadzenia stałego jedzenia ma rzadkie i kwaśne kupki. Jest na bebiko 2.Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyny mogą bardzo różne np. przyczyną mogą być patologie mięśniowe, infekcje, choroby wątroby, choroby metaboliczne itp. konieczna diagnostyka pediatryczna. proponuję powtórzyć także oznaczenie poziomu CK