Kobieta , 29 lat Urodziłam córkę w 37 tygodniu.została uznana jako wcześniak i od początku co miesiąc jeździmy do neonatologa który zapisał żelazo. Jednak corka bardzo po nim cierpi i ma straszne wzdęcia gazy itp nie pomaga nic A lekarz podwoił żelazo i nie chce dać żadnego zamienNika. Jak twierdzi trzeba to wytrzymać. Ale jak wytrzymać płacz i cierpienie Dziecko cala dobę. Czy mogę zmienić neonatologa na pediatre prywatnie lub innego neonatologa?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Przyczyną płaczu może być inna. Mogą to być problemy z napięciem mięśni co często zdarza się u wczesniakow. Trzeba odpowiednio nosić i ćwiczyć. Często rodzicom wydaje się że dziecko płacze bo ma kołki a to problemy z napięciem mm. Źle noszenie dziecka jeszcze nasila te problemy

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Wzdęcia brzucha – Wzdęcia brzucha (bębnica) obok bólów brzucha i zaparć stanowią jedno z najczęstszych dolegliwości ze strony jamy brzusznej. Często chory nie zgłasza tych dolegliwości spontanicznie. Wzdęcie brzucha to patologiczne zwiększenie ilości objętości powietrza w żołądku i jelitach.
  • Dziecko – Rodzicielstwo jest dużym wyzwaniem, dlatego decyzję o posiadaniu dziecka warto dobrze przemyśleć. Przed staraniami o dziecko wskazane jest wykonanie badań, by ocenić stan zdrowia przyszłej mamy i wykryć obecność chorób, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej zdolność do zajścia w ciążę.