Zielone stolce u 3-tygodniowego dziecka

Mój 3 tygodniowy syn robi zielone, brzydko pachnące kupki. Jest na mleku dla wcześniaków ( bebilon nenatal premimum pronotura). Pił je wcześniej w szpitalu i do tej pory nie było żadnych problemów. Zielone kupki są od 2-3 dni. Średnio na dobę robi 2 kupki. Oprócz tych kupek ma gazy. Po za tym nic mu nie dolega. Przybiera na wadzę, ma apetyt, śpi w dzień, w nocy trochę gorzej, nie ma wysypki ani nic podobnego. Czy mam się czym niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub poprosić o wizytę domową.