Dlaczego mam biegunki i problemy z oddawaniem moczu?

Witam. Otóż mam problem z codziennymi biegunkami lub uczuciem nie wypróżnienia na zmiane, ale bardziej biegunki mnie męczą ogólnie, ostatnio doszedł też problem z oddawaniem moczu ciężko mi jest sie wysikac albo mocz leci ale powoli i nie do konca wylatuje. Co to mogą być za objawy dodam ze lek debutir forte ktory mi lekarz zapisal nie dziala. Proszę o waszą pomoc. Pozdrawiam

Witam,

brak informacji czy miał Pan zleconą diagnostykę jeśli tak to jaką.

W opisanym przypadku aby udzielić odpowiedzi wymagana jest nie tylko szczegółowy wywiad ale badanie fizykalne przez lekarza rodzinnego lub specjalistę urologa już nie wspomnę o szczegółowej diagnostyce która w tym przypadku dała by odpowiedź z czym ma się do czynienia. Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego/urologa. Jeśli nasilą się objawy proszę udać się na SOR.

Pozdrawiam