Dlaczego mam bóle stawów mając 32 lata?

Witam, mam ponad 30 lat, od 20 lat bardzo bolą mnie stawy, ból nasila się przy infekcjach i okresowo z niewiadomych powodów. Czasami jest tak silny, że nie mam siły chodzić i normalnie funkcjonować. Od samego początku byłam pod opieką reumatologa, jednak nic nie stwierdził i odsyłał na kontrolę za rok. W zeszłym roku zrobiłam szereg badań kolejny raz i odwiedziłam wielu specjalistów: internista, reumatolog, ortopeda, neurolog, lekarz chorób zakaźnych... Okazało się, że prywatnie reumatolog bardziej się przykłada i zleca więcej badań, które wykluczyły to, że powód jest reumatologiczny. Niestety dalej nie wiadomo z jakiego powodu odczuwam dolegliwości. Ból z roku na rok jest coraz bardziej dokuczliwy i naprawdę utrudnia życie, a nie chcę brać środków przeciwbólowych cały czas. Nie wiem już jakie zrobić badania, które pomogłyby w diagnozie i do jakiego lekarza się udać, a widzę, że lekarz rodzinny też nie ma za bardzo pomysłu. 20 lat temu ugryzł mnie kleszcz, jednak badania Elisa i Wester blot nic niepokojącego nie wykazały. Inne badania wskazują na jakiś stan zapalny w organizmie. Poproszę o zasugerowanie drogi ku diagnozie.

Jedyne co mogę napisać to to, że trzeba iść w kier. chorób reumatologicznych, ale prowadziła już Pani diagnostykę. Nie wiem jednak jakie choroby brano pod uwagę, co konkretnie badano