Dlaczego mam te bóle w okolicy serca?

Witam od miesiaca boli mnie glowa I od trzech dni zaczęło mnie boleć po lewej stronie koło serca, wygląda to tak że przestaję na jakiś czas i zaczyna boleć. Przez te ostatnie dni nie mogłam spać co to może być, czy to wina stresy?
KOBIETA, 19 LAT 11 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisany problem zdrowotny może mieć różne przyczyny aby ustalić wymagana jest dokładny wywiad i badanie fizykalne z połączeniem z diagnostyką.

Proszę nie bagatelizować objawów lecz pierwsze kroki z skierować do swojego lekarza pierwszego kontaktu który oceni objawy zleci na miejscu wykonanie badania EKG z spoczynkowe aby wykluczyć schorzeń układu sercowego i zleci odpowiednie zalecenia co do opisanych objawów.

Pozdrawiam