Dlaczego męczę się z powodu gorących stóp?

Witam od ponad 20 lat mecze sie z powodu goracych stop ,jest mi tak goraco ze az spie na przeciagu czy jest jakas skuteczna pomoc.Zima spie przy otwartym oknie zeby ochlodzic stopy.Prosze o porade co mam zrobic zeby mi tak nie bylo goraco w stopy .

Lek. Michał Lenard

Wskazana będzie wizyta u lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie podstawowych badań i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!