Stojąca praca i silny ból stóp

witam mam ogromne bóle stop,czy jest lek na to...nadmienię tylko że mam 8 godzinny system pracy na nogach..sprzedaje w sklepie..
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią dolegliwości bólowe stóp mogą mieć wiele przyczyn. Najbardziej prawdopodobna wydaje się jednak być choroba zwyrodnieniowa lub niewydolność naczyń żylnych kończyn dolnych. Proszę zatem zgłosić się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią, ewentualnie zleci badania diagnostyczne lub skieruje Panią do właściwego specjalisty. Proszę pamiętać, że dane uzyskane z wywiadu i badania pozwolą wskazać najbardziej prawdopodobną przyczynę.