Ja radzić sobie z zaburzeniami oddechu w ciąży?

Witam od 2,5 miesiaca mam problemy z oddychaniem a mianowicie musze brac glebokie wdechy i nie kazdy wezme taki zeby byl satysfakcjonujacy. Trwa to caly dzien od rana do nocy. Jestem 6tygodni w ciazy nie wiem co zrobic. Prosze o jakas porade

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zgłosić się ze swoimi objawami do lekarza rodzinnego, który zleci Pani podstawowe badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!