Co oznaczają bóle podczas oddychania?

Dzien dobry. Jestem stylistka rzes i brwi. Od kilku tygodni po zrobieniu jednej aplikacji rzes i henny brwi klientce, mam silny bol po prawej stronie w okolicach klatki. nie moge wziac pelnego glebokiego oddechu, poniewaz bol ogranicza mi to. Co to moze byc? Do jakiego specjalisty powinnam sie udac? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalistki. Pozdrawiam!