Dlaczego miałam bolesne i dość obfite miesiączki?

Zawsze miałam bolesne i dość obfite miesiączki. Miesiąc temu wypadły mi 2 okresy w 1 miesiącu (mój cykl to 25 dni) . Pierwszy był taki jak zawsze natomiast 2 był inny 1 dzień dość obfity a 2 3 dzień już bardzo mały. Teraz gdy dostałam kolejnej miesiączki jest podobnie pierwszy dzień jest obfity A 2 już średnio mały. Nie wiem co się dzieje tydzień przed okresem nawet mniej robiłam test tak z czystego sprawdzenia i wynik był ujemny . Czy dzieje się coś poważnego? Nie wiem jak mam reagować. Nie wiem czy to istotne ale od 1.5 miesiąca zaczęłam treningi ale nie wiem czy ma to wpływ na miesiaczke. Czy dzieje się coś złego?

Lek. Michał Lenard

Aktywność fizyczna jak najbardziej może mieć wpływ na cykl miesiączkowy. Z tego, co Pani opisuje nie są to groźne objawy, nie ma Powodu do obaw. Pozdrawiam!