Dlaczego mój głos się zmienił?

Witam. Od ponad 2 miesiecy nie mam takiego glosu jak miałem. Odwiedzilem.laryngologa foniatre i nikt nic nie wie co to za przyczyna. Foniatra dal mi 3 tygodnie wolnego zeby glos odpoczywal. I mam robic.inhalacje z.soli fiziologicznej. Zjadlem tyle tabletek ze masakra bo laryngolog myslal zenod zelądka. POMOCY

A jak przyczyna? Czy pracował Pan w hałasie? Był na koncercie,dyskotece? Krzyczał? A może stres? Co powiedział foniatra? Odpoczynek to dobre lekarstwo. Proszę sobie kupić GELOVOX do ssania na struny głosowe. I trzeba by było znalezc przyczynę ale bez konsultacji za mało danych.