Dlaczego nadal walczę z hemoroidami?

Witam. Byłem już z tą przypadłością u lekarza. Dostałem jakieś tabletki na hemoroidy i masci/zele. Proctohemolan, Proctoglivenol itp. Nic mi nie pomaga. Czasami zamieniałem masci i na własną odpowiedzialność, dawałem to odbytniczo clotrimazolum. Pomoglo chyba na chwile. Ulgę przynosi alantan ale nie zawsze. Największą ulgę mam po nasiadówkach z kory dębu. Nie swędzi mnie tak długo, ale gdzieś z tydzien. Nie zawsze też. Są momenty gdzie swędzi mnei tak z godzine a pozniej odpuszcza.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza proktologa aby ocenić konieczność leczenia zabiegowego.