Dlaczego nie mogę się kochać?

Mam pytanie. Mam 19 lat, rok temu zacząłem współżycie. Mój pierwszy raz z dziewczyną był super, ale po miesiącu coś się stało, mój członek nie chciał stać. Przy pieszczotach było wszystko OK, ale gdy miałem wchodzić działo się właśnie to. Już rok próbuję i nadal nic, gdy moja kobieta się nim bawi wszystko jest OK. Nie wiem co mam robić, co mi jest? Proszę o pomoc!

Witam!
Możliwą przyczyną zaniku wzwodu podczas penetracji jest przyzwyczajenie do stymulowania penisa, charakterystycznego dla masturbacji. Dzieje się tak w przypadku nałogowego samozaspakajania.
Innym możliwym powodem jest stres towarzyszący współżyciu, a będący wynikiem obawy o brak pomyślnego rezultatu zbliżenia.
Zalecam eliminację stresujących sytuacji oraz - ewentualne - ograniczenie masturbacji. Być może konieczna będzie konsultacja psychologiczna, a w braku oczekiwanych efektów - ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam