Dlaczego odczuwam ból głowy oraz zawroty nawet w pozycji siedzącej?

Moje problemy czaeły sie od jakiegos roku najpierw skoki ciśnienia zrobiłam echo serca wyszło ok najprawdopodobniej na tle nerwowym. Od 2 miesięcy miewam ból głowy oraz zawroty nawet w pozycji siedzącej zrobiłam rezonans magnetyczny opis jego to:w prawym płacie czołowym widoczne pojedyncze ognisko 3,5mm podwyzszonego sygnału w obrazach T2-zaleznych i FLAIRw istocie białej w sasiedztwie trzonu prawej komory bocznej o charakterze gliozy naczyniopochodnej najpewniej na tle mikroangiopatii.Co to moze oznaczać

Bóle i zawroty głowy, zwyżki ciśnienia tętniczego, problemy nerwicowe Opis MRI: " rezonans magnetyczny opis jego to:w prawym płacie czołowym widoczne pojedyncze ognisko 3,5mm podwyzszonego sygnału w obrazach T2-zaleznych i FLAIRw istocie białej w sasiedztwie trzonu prawej komory bocznej o charakterze gliozy naczyniopochodnej najpewniej na tle mikroangiopatii." Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!