Dlaczego odczuwam ciało obce w gardle po prawej stronie?

Witam od kilku miesięcy odczuwam ciało obce w gardle po prawej stronie i mam zwarty nagłówek na pierścienie chłodnym a lekarze nic nie widzą czy to normalne że ja widzę a lekarka endoskopem nic niby nie widzi dz? Kuje mnie też język i piecze.mam ciarki po głowie i skurcze..Tomograf wyszedł ok glowy.Co mam dalej robić.Lekarz pierwszego kontaktu twierdzi że to wirus ale nic mi nie przelpisuje.A bol dalej jest.Czy to nowotwór nol mnie szyja a onic mówią że to może od kręgosłupa.Proszę o pomoc to trwa od czerwca.

Lek. Paweł Szadkowski

W pierwszej kolejności zasugeruję wizytę u neurologa. Jeśli endoskopowe wziernikowanie nic nie wykazało to prawdopodobieństwo większych zmian jest bardzo małe. Może Pani również wykonać badanie witaminy B12 i kwasu foliowego.