Dlaczego partner odmawia mi seksu?

witam, mam pewieb problem. jestem z chłopakiem od 2 lat(sierpien2013) . od czerwca2014 odmawia m seksu jak tylko sie da . w ciagu dnia naobiecuje mi ze ma na mnie ochote ze teraz by zrobil to ze mna np. w sklepie . i gdy przychodzi wieczor jestesmy sami w pokoju i zaczynam go dotykac to on mnie odtraca. jzeli on chce zebym mu zrobila loda to ja to robie, spuszczami sie do buzi aletez nicnie,mowie ale jeslija poprosze np o minete tonie dostane. co mam zrobic? czuje sie przez to nie atrakcyjna ;(

Dzień dobry!

Jest to pytanie do Pani chłopaka i właśnie do rozmowy z nim zachęcam.
Odpowiedź innej osoby (nawet seksuologa) może być, niestety, jedynie zgadywaniem.

Być może partner jest egoistyczny i koncentruje się na własnej przyjemności?
Być może obawia się i za wszelką cenę unika możliwości ciąży?
Być może odczuwa lęki, opory lub niechęć wobec współżycia?
Być może ograniczają go kompleksy czy strach przed np. zaburzeniami erekcji lub wytryskiem przedwczesnym?
Być może przed rokiem, kiedy jeszcze współżyliście Państwo, wydarzyło się coś ważnego, co mogło istotnie wpłynąć na zmianę zachowania chłopaka?

Pozdrawiam!