Dlaczego po jedzeniu mam ból między łopatkami?

Witam Mam 31 lat i od jakiś kilku dni mam ból promieniujący do pleców ( między łopatkami) chwilę po spożyciu posiłku. Potrafi się utrzymać nawet dobę. Nie przyjmuję żadnych leków
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 12 miesięcy temu

Najczęściej w ten sposób objawiają się choroby trzustki. Jednak ból pojawiający się bezpośrednio po spożyciu posiłku, można przypuszczać, że w taki sposób objawia się u Pana choroba refluksowa przełyku. Proponuję konsultację z gastroenterologiem. Warto zwrócić uwagę, które produkty nasilają dolegliwości i wyeliminować je z diety.