Dlaczego po raz kolejny mam chorobę bostońską?

Od 2014 choruje na chorobę bostonska to teraz juz jest 4 raz jak ją mam. Robione mam co roku badania i wychodzi z nim ze jestem zdrowa jak ryba i nawet.odporność mam bardzo dobra, mimo to co roku mnie bostonka łapie. Co ja mam zrobić by juz jej nie miec jestem zdesperowana.

Lek. Wojciech Zygmunt

Choroba Bostońska niestety nie uodparnia na całe życie. Być może jest to związane z pani narażeniem na chorobę. Nie pracuje pani może z dziećmi, lub w zakładach opieki dla osób młodocianych? W szpitalu lub przychodni? Może tutaj trzeba upatrywać się przyczyn nawrotowego charakteru choroby. Dla pewności, powinna pani skonsultować się ze specjalistą chorób zakaźnych. Pozdrawiam i życzę zdrowia.