Dlaczego tak bardzo spuchły mi łydki?

Witam, Od 6 dni jestem na wczasach w Grecji, w dniu dzisiejszym po dość długim spacerze wróciłam prawie z płaczem do hotelu, ponieważ okropnie spuchly mi łydki, strasznie pieką i szczypią, a w dodatku mam wrażenie jakby pojawił się na nich czerwony ogromny placek. Do Polski wracam w Piątek, ale na chwilę obecną mam problem nawet z wyjściem do restauracji na posiłek. Nie mam pojęcia, co może być przyczyną, bardzo proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna wizyta u lekarza tam na miejscu i wykluczenie procesu zakrzepowego