Dlaczego tak często bolą mnie nogi?

Jestem 25 letnią kobietą. Od naprawdę już dawna bolą mnie nagi. Ogólnie jak by mięśnie czy kości. Bardzo dziwne i nie przyjemnie uczucie. Czuje jak bym miała wieczny zakwas. Często mam uczucie rwania. Nigdy nie miałam nic złamanego czy też skróconego. I nie ma to związku czy chodzę na obcasach czy na płaskich zawsze co wieczór towarzyszy mi potworny ból. Troche pomaga mi leżenie do góry z nogami. Często mi pachną nogi aż mam skarpetki odznaczone. Co może mi być? I do jakiego lekarza powinnam pójść?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć