Długość stosowania leku Aflexin i Zinaxin w dyskopatii

Stwierdzono u mnie: diskopathie L5)S1,koślawe ustawienie stawów biodrowych,ze zwężonymi szparami, Stosowałem Zinaxin przez 4-y m i był spokój. Od miesiąca ciągły przytłumiony ból z lewej strony koło talerza biodrowego. Nie pomaga Olfen 75 .Z wizytą a ortopedy muszę jeszcze poczekać i ze względu na kolejkę i także finansowych. Problem w tym ,że nie ma już leku Zinaxin a mam problem czy brać Aflexin na kręgosłup czy na stawy. Dlaczego te leki nie wolno stosować dłużej jak 4-y miesiące?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obaw wspomniane leki stosuje się w leczeniu wspomagającym bóli stawowych, mięśniowych i dolegliwości narządów ruchu. Warto zaznaczyć iż jest to leczenie dodatkowe. Oprócz niego powinno się zastosować odpowiednie techniki lecznicze. Dyskopatię najczęściej leczy się operacyjnie.