Do jakiego lekarza udać się z podejrzeniem neuralgii międzyżebrowej?

Witam. Pisałam już do Państwa w sprawie bolących żeber (podejrzenie neuralgii międzyżebrowej)udałam się na rtg które nic nie wykazało dodatkowo pojawił sie ból łopatek ramion i prawego biodra każda z wymienionych części ciała bardzo boli szczególnie przy dotyku od lekarza rodzinnego usłyszałam jedynie że powinnam ćwiczyć ponieważ ból wynika z problemów z kręgosłupem prosze o rade do jakiego specjalisty powinnam się udać i jakie wykonać badania z góry dziękuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę udać się do neurologa, który po ocenie klinicznej zdecyduje o dalszym sposobie terapeutycznym. Pozdrawiam.