Do jakiego lekarza zgłosić się w przypadku zawrotów głowy, lęków oraz problemów z błędnikiem?

Około 2 miesięcy temu miałam atak paniki i przyznam, że nie mogę się po nim pozbierać do dzisiaj. Bardzo niekomfortowo czuję się na dworze, kręci mi się w głowie, czuję niepokój i boje się, że coś mi się stanie. Nie wiem, czy nie uszkodziłam sobie błędnika, wieczorem często mam stan podgorączkowy, do tego codziennie rozwolnienie i brak apetytu. Do tego ciągle mogłabym spać, a w głowie kręci mi się nawet na siedząco. Do jakiego lekarza się zgłosić, rodzinny bardzo zbagatelizował sprawę, zrobił postawowe badania krwi i pokręcił biegać. Nie wiem już co robić???

Konieczna pelna ocena stanu fizycznego i psychicznego, emocjonalnego . Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, psycholog, może też psychiatra; ocena stanu zdrowia, obciążeń, wynikow badań. Czy objawy nasilają się ? Od jak dawna? Pozdrawiam i zapraszam