Dolegliwości bólowe przy zwłóknieniach mięśni
Witam! Mialem robione USG podbrzusza i kolana w obydwu przypadkach wyszło mi, że mam niewielkie zwłóknienia mięśni, czy mogą one dawać dolegliwości bólowe i jak leczyć takie coś, gdyż będąc u lekarza otrzymałem odpowiedź, że nic nie da się z tym zrobić. z góry dziękuję za odpowiedz. pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Musiałbym mieć szansę oceny USG i badania klinicznego, aby móc jednoznacznie stwierdzić, że nie da się nic zrobić w tej sytuacji. Zależy to głównie od przyczyny zwłóknienia mięśni.