Bolesność kolana po zabiegu artroskopii u 19-letniej osoby a możliwe przyczyny

Witam, 2 msc temu miałem artroskopie kolana (lekotka boczna-wygładzona) oraz chrząstka-(wygładzona)małe uszkodzenia, chodzę normalnie, ale 2 msc po zabiegu kolano boli, nie ustajacy ból, jak chodzę tak jakby mniej boli. I nie raz strzyknie-co.to.może oznaczać? czy nadal wzmacniać mięśnie?Czy ten ból jest mocno nie pokojący?

Aleksander Ropielewski

Dolegliwosći bólowe nie powinny występować, a na pewno nie powiny być to nasilone bóle. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z lekarzem wykonującym zabieg.