Doświadczenie paraliżu sennego po alkoholu

Witam mam 18 lat 3 dni temu zabalowalem trochę za dużo... alkohol i imprezy przez 3 dni po trzech dniach przyjechałem do domu spać i doświadczyłem paraliżu sennego.. straszne... wystraszylem się bardzo.. aż bałem się zasnąć.. ale gdy już zasnąłem znów się powtórzył... znów się boję zasnąć... pół nocy znów nie przespane ale wkoncu znów zasnąłem... I znów mi się to powtórzyło... co robić proszę o pomoc

Witam, przede wszystkim przyjrzec sie swojemu spożywaniu alkoholu, czy jest to picie ryzykowne czy juz uzależnienie moze Pan skorzystac z pomocy terapeuty w Ośrodku Uzależnień, aby sobie to wyjaśnić. Takie objawy daje zatrucie alkoholem i jest to dla Pana sygnał, ze nie powinien Pan pić takich ilości. Pozdrawiam

Witam,
Organizm 19 latka jeszcze jest w trakcie rozwoju a trzy dniowe picie i nie spanie bardzo osłabiły organizm, który broni się wchodząc w stan paraliżu. Jest to informacja, że pić alkoholu już nie wolno, ponieważ objawy te będą się pojawiać w coraz gorszej formie. Alkohol denaturyzuje czyli spala komórki w organach wewnętrznych, a szczególnie w wątrobie, która jest organem detoksykującym. Zamiast 3 dni balować i pić z konsekwencjami jak wyżej,warto zająć się czymś pożyteczniejszym i mądrzejszym np. sportem, nauką, wynalazkami, dobrymi relacjami z kolegami ale już bez alkoholu. Dostał Pan nauczkę, z której warto skorzystać.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl