Drętwienie prawej ręki i nogi po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej

Na wizycie u ginekologa zostały przepisane mi tabletki bonadea-na trądzik(walka 8 lat).Wieczorem, 2 godziny po zażyciu pierwszej tabletki 23.08.15 wystąpiło u mnie drętwienie prawej ręki i nogi. Od tego czasu mam problem z tą ręką.Objawy niby osłabły ale mam ją jakby słabszą, wieczorem nie mogę jej zacisnąć a oprócz tego ciągle bolą mnie łydki.Byłam z tym u ginekolog, zbadała, ale nie wyczuła nic niepokojącego. Dostałam skierowanie do neurologa, ale już w tym roku się nie dostanę. Co mam zrobić?

Piotr Pilarski

Niestety na podstawie opisu nie można stwierdzić przyczyny. Musi Pani poczekać na wizytę u neurologa.

Pozdrawiam.