Duszności po krótkim wysiłku i utrata 10 kg

Witam mam 49 lat choć czuje się na 40 nie mam tarczycy została mi usunięta 5 lat temu dlatego zażywam tabletki i od miesiąca gdy wykonam jakiś krótki wysiłek nie mówiąc o wejściu po schodach na 2 piętro dysze jak lokomotywa i muszę się zatrzymać i chwilę odpocząć, dlatego chciałabym wiedzieć co może być tego przyczyną, chcę również powiedzieć że w ciągu ostatniego roku schudłam 10kg nie robiąc nic. Z 79 kg ważę teraz 69 kg co mi bardzo pasuje ale również martwi.Będę wdzięczna za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.