Dziwne zmiany na penisie i wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Co to może być?

Witam, mam 17 lat. Moje zmiany na penisie wyglądają tak, jak na tym przykładzie: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/Pearly-penile-papules-glans.jpg Dochodzi do tego częste pojawianie się serowatej wydzieliny (pewnie mastki) oraz bardzo uporczywy smród, który pojawia się już w godzinę po umyciu penisa. Może w diagnozie pomoże fakt, że przynajmniej 2 razy w roku biorę antybiotyki. Proszę o pomoc i najlepiej poradę, jaką maść/lek kupić.

17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Załączone zdjęcie obrazuje fizjologiczna zmianę - tak zwane perliste grudki prącia - która nie wymaga leczenia. Szacuje się, że występują one nawet u 1/5 społeczeństwa męskiego.

Natomiast nieprawidłowa wydzielina i zapach mogą sugerować infekcję, ale aby to stwierdzić i ewentualnie włączyć leczenie niestety konieczna jest wizyta u lekarza - rodzinnego lub dermatologa.

Pozdrawiam