Efekty po korzystaniu z urządzenia do masażu

Witam mam pytanie, zamówiłam na allegro, motylka urządzenie do masażu, mam pytanie czy rzeczywiscie mozna uzyskać efekty po stosowaniu?

Witam,
motylek stymuluje skurcz mięśnia prostego brzucha więc przy dobrym ustawieniu rzeczywiście działa, dla uzyskania dobrych efektów konieczna jest zdrowa i zbilansowana dieta. Sam stymulator nie zbuduje mocnego brzucha, ważny jest wysiłek kardio- bieganie,marsz, rower, w połączeniu z ćwiczeniami wzmacniającymi. Warto wprowadzić ćwiczenia na mięśnie skośne i głębokie brzucha, a motylek traktować jako dodatek. Pozrawiam