Fobie społeczne i zainteresowanie młodszymi dziewczynami

Witam, mam 23 lata i choruję na fobię społeczną. Chodzę do terapeuty. Od 2 miesięcy jednak męczy mnie pewien problem związany ze zdrowiem psychoseksualnym.Oprócz dziewczyn w moim wieku podniecają mnie również nastolatki dużo młodsze. Męczy mnie to strasznie, boję się, że jest ze mną coś nie tak. Nie wyobrażam sobie jednak dotknąć nikogo dużo młodszego, mam dziewczynę w wieku 19 lat, a mimo to nie daje mi spokoju ten temat. Im więcej o tym myślę, tym bardziej brak mi racjonalnego wytłumaczenia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Pana. Bardzo Panu polecam poruszenie tego co Pana niepokoi ze swoim terapeutą. Mam nadzieję, że w tej nawiązanej relacji czuje się Pan bezpiecznie co daje możliwość poruszenia nawet najtrudniejszych tematów. Terapeuta ma już orientację w Pana rzeczywistości zewnętrznej i wewnętrznej. Jeśli zajdzie taka potrzeba skieruje Pana do seksuologa. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Witam Pana,
Wygląda na to, że te myśli o młodszych dziewczynach mają charakter natrętny. Myślenie o czymś nie jest tym samym co robienie tego.
Zachęcam Pana do rozmowy ze swoim terapeutą na ten temat, będzie mógł on pomóc w zrozumieniu tego co się z Panem dzieje.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska
http://www.psychologlublin24.pl