Pogarszające się samopoczucie przy fobii społecznej

Witam. Mam takie zapytanie.Od lat cierpię na problemy zdrowia psychicznego,diagnoza zawsze była fobia społeczna.Od pewnego czasu bardzo mój stan się pogorszył,doszły zachowania autodestrukcyjne typy bycie się w szyje oraz próby przebicia tętnicy,od mniej więcej miesiąca chodzę co tydzień na psychoterapie dynamiczną ale pewien nie jestem,nie pamiętam nazwy.Po za stacjonarnym leczenie odwiedziłem też odział nerwic.Wygląda to niebezpiecznie muszę przyznać,czy są jakieś inne możliwości oprócz leków

life flou therapy jest szybsza i skuteczniejsza.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Pana. Taką inną możliwością jest połączenie farmakoterapii z psychoterapią. Po tym co Pan napisał wnioskuję, że korzysta Pan z psychoterapii w podejściu psychodynamicznym. Warto porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym i psychoterapeutą o skuteczności leczenia. Bardzo dobre rezultaty w leczeniu różnych rodzajów fobii daje terapia poznawczo-behawioralna. Jak najszybciej proszę też porozmawiać ze swoim lekarzem o myślach i tendencjach autodestrukcyjnych. Być może należy na nie spojrzeć pod kątem zagrożenia Pana zdrowia i/lub życia. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Witam!

Możliwościami leczenia trudności w zakresie fobii są konsultacje psychiatryczne, farmakoterapia, psychoterapia, grupy wsparcia, grupy terapeutyczne. Polecam poszukać w swojej miejscowości czy nie znajdzie Pan grup wsparcia. Przy czym, proszę się zastanowić czy poruszył Pan temat przebicia tętnicy z psychoterapeutą lub psychiatrą. Jest to bardzo ważna informacja dla obu wymienionych specjalistów.

Pozdrawiam!