Gdzie dalej się udać w przypadku bólu głowy, mdłości oraz nadpotliwości?

Witam. Od dłuższego czasu boli mnie głowa, mam przy tym mdłości, uczucie gorąca na twarzy, poce się przy tym, czuję się słaba, trzyma mnie tak nie raz tydzień i przechodzi. Powtarza się co dwa trzy miesiące, czasami co miesiąc. Robiłam badania krwi i moczu, tarczyce, cukier, usg brzucha. Wyniki są dobre, gdzie się dalej udać?

Objawy do omówienia z Lekarzem leczącym, do interpretacji klinicznej . Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam