Gdzie i jak można to leczyć i czy w ogóle da się to leczyć?

Witam. W 2008 roku złamałem kręgosłup (uszkodziłem nerw kulszowy czy jakiś tam). Miałem operacje itp. Od tamtego czasu nie miałem orgazmu. Penis normalnie staje na wysokości zadania, ale nie mogę dość. Poza tym jest tak, jakby odrętwiały, ale jakieś czucie w nim jest. Lekarze kazali mi czekać, że to wróci do normy, ale ile można? Chciałbym zacząć jakieś leczenie, żeby przyśpieszyć ten proces, ale nie bardzo wiem, gdzie się z tym udać i czy coś takiego w ogóle da się leczyć?
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

najprawdopodobniej uległy uszkodzeniu u Pana nerwy odpowiedzialne za odczuwanie bodźców czuciowych. Dzisiaj wiemy, że tkanka nerwowa ulega regeneracji, jednak jest to proces bardzo długotrwały - mam na myśli lata, a nie dni czy miesiące. Czy istnieje leczenie, które może przyśpieszyć ten proces - raczej nie, ale warto udać się do lekarza neurologa. Być może on będzie w stanie Panu pomóc.