Gdzie mogę znaleźć grupę wsparcia dla osób, które były w związku z osobą narcystyczną?

Szukam psychologa lub psychoterapeuty z Wrocławia który prowadzi grupę dla ludzi którzy byli w związku z Narcyzem .Może być to również terapia indywidualna.

Dzień dobry!

Jest to bardzo wąski wątek i jest możliwe, że aktualnie nie odnajdzie Pani żadnej otwierającej się grupy o takim temacie. Może Pani jednak skorzystać z terapii grupowej nie-tematycznej. Może mieć ona duże korzyści dla wszystkich uczestników, chociaż każdy z nich pojawia się na terapii z innego powodu, innej motywacji. Oczywiście, przed kwalifikacją do grupy terapeutycznej odbywają się jednak wstępne konsultacje.

Jednocześnie może Pani także skorzystać z konsultacji, a w przyszłości ewentualnie z terapii indywidualnej, u dowolnie wybranego psychoterapeuty.

Pozdrawiam!