Gdzie się udać z niewyraźną mową 4-latka?

moj juz 4letki synek niemowi wyraznie tak nosowoo..czy to idzie strunami glosowymi gdzie sie udac

Witam,
zachęcam do wizyty u logopedy, laryngologa lub foniatry.
Podłoże nosowości może mieć różne przyczyny, m.in. niedrożność nosa spowodowana częstymi nieżytami, przerośnięty trzeci migdał, czy nawet podśluzówkowy rozszczep podniebienia, który jest często niewidoczny gołym okiem, a przejawia się m.in. nosową wymową.
Pozdrawiam