Gorączka, ból brzucha i karku u 5-latka

Witam.. Dziecko ma 5 lat. Już trzeci dzień próbuję zbijać temperaturę czopkami i zawiesinami. Temperatura nieznacznie spada. Obecnie dziecko ma 39.9 gorączki. Dodatkowo chwilami pobolewa go brzuch w okolicach pępka oraz że boli kark. Dzisiaj trzy razy zrobił stolca " biegunka" Proszę o poradę adrian

Milena Lubowicz

Konieczna bezwzględna konsultacja z lekarzem pediatrą, gdyż objawy te są bardo niepokojące, mogą nawet wskazywać na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Proszę nie zwlekać, od razu jechać do pediatry.
Pozdrawiam