Gorączka i kaszel u 7,5-latki

Witam Moje dziecko ( 7.5 roku ) zaczęło gorączkować w poniedziałek w szkole. Temperatura ok 38.3 powracała co 6-8 godzin od podania Nurofenu/paracetamolu. W czwartek poszlam z nią do lekarza, który po jej osluchaniu ( córka ma bardzo męczący mokry kaszel, duza ilość flegmy, ktorą się krztusi) przepisał amoxycyline przez pięć dni. Stwierdzil infekcje dróg oddechowych. Dziś córka jest po 7 dawce antybiotyku, żadnej poprawy. Gorączka pojawia się jak w zegarku o 21:00 i 13:00

Renata GrzechociĹska

Jeśli do tej pory nie ma poprawy proszę koniecznie, niezwłocznie udać się do lekarza.