Gronkowiec złocisty po operacji stopy

2 lata temu operacja stopy no i gronkowiec złocisty . Antybiotyki- noga przetrwała przy pomocy biseptolu i baktrobanu. Tydzień temu pojawiło mi się niewielkie zgrubienie zaczerwienione lekko bolesne przy dotyku i wpierwszej chwili z delikatnym swędzeniem . przy tym jeszcze jedno mniejsze zaczerwienieni zmiany te są w niemal przy tym samym miejscu. Jednocześie wirus zatoki-kłucie w oskrzelach to 2razy preska czosnku. morfologia nic nie wykazała a w nodze oczucie zmęcze ból Czy to znów gronkowiec

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. Zmianę na skórze powinien ocenić lekarz. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.