Guz przy bliźnie po operacji żołądka

Witam mam takie pytanie jestem po Rękawowowej resekcja żołądka połtora tygodnia blizny ladnie się goją ale przy tej wiekszej bliznie powstał taki guz ,cos w stylu tłuszczaka co ro moze być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana mogła powstać na podłożu organizowania się blizny. Najprawdopodobniej ulegnie samoistnemu wchłonięciu. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który dokona oceny zmiany.