Guzek na plecach u 15-miesięcznego dziecka

guzek na plecach u 15 miesięcznego dziecka. synek ma od około 3 miesięcy guzek w części podłopatkowej. miał zrobione USG i lekarz stwierdził u niego tłuszczaka. morfologia wyszła w normie. teraz obecnie czekamy na kolejne USG aby spr czy się nie rozrasta. patrząc na ta zmianę mam wrażanie tak jakby troszeczkę się zwiększył.niby lekarz mnie uspokoił żeby nie nie martwić. ale jak każda matka się martwię. najbardziej się obawiam czy ta zmiana nie zrobi się złośliwa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się na ponowne badanie USG, po pobraniu wymiarów będzie można określić stosunek względem poprzedniego badania. Jeżeli byłoby coś nie tak to pewnie lekarz kierowałby na zabieg. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.