Guzek na woku mosznowym

Ostatnio zauważyłem u siebie, coś w rodzaju guzka po lewej stronie worka mosznowego. Na pewno nie jest to połączone z jądrem. Jak to dotykam to czuje jakby tam była taka jakby mała galaretka połączona z jakimiś żyłkami, naprawdę nie idzie tego inaczej opisać. Co dziwne zauważalne jest to tylko wieczorem i w pozycji siedzącej, a ogólnie to kompletnie nie sprawia mi żadnego bólu, jądra ani nic mnie nie boli, ale po prostu zauważyłem to nie dawno i nie mam pojęcia co to może być.

Witam, myślę, że należy udać sie do lekarza urologa Wydaje mi się, ze bez specjalistycznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u podanego powyżej specjalisty. Pozdrawiam RH