Guzek w piersi u 25-latka

Mam 25 lat i guzek w piersi.Pojawił się ok.2 m-cy temu,Był twardy,bolesny.1 usg:rozrost tk. gruczołowej 22 mm,bez zmian ogniskowych,węzły b/z. 2 usg podobne,cechy ginekomastii,jądra b/z, usg przestrzeni pozaotrzewnowej b/z.W rezonansie sugerowane zmiany o typie płynowym drobnotorbielowym, nadnercza prawidłowe, pakiet hormonalny w normie,jedynie horm.tarczycy w górnej granicy normy.Teraz prawie nie boli i mniej wyczuwalny, pierś nadal powiększona.Jeden lekarz mówi usunąć drugi obserwować.Co robić

Aleksander Ropielewski

Ja również sugeruję usunąć zmianę. Głównie, aby nie budziła ona niepotrzebnych niepokojów.