Guzek w piersi i wynik USG

Witam, Ginekolog wybadał mi guzek w piersi, dosyć twardy. Skierowała mnie na usg żeby się upewnić. opis wyniku badania który dostałam to: Piersi o budowie gruczołowej z zaznaczoną przebudową dysplastyczną. W piersi prawej na godz 8 torbiel prosta średnicy 5mm. W piersi lewej (tu gdzie wyczuwalny guzek) na godz 5 widoczny piersiowy węzeł chłonny z prawidłową zatoką tłuszczową. Cieni podejrzanych onkologicznie obecnym badaniem nie stwierdza się. doły pachowe wolne. Więc nie mam się czego bać?

To prawidłowy, typowy, niepodejrzany wynik. Może się Pani uspokoić. Interpretacją oczywiście powinien zając się lekarz, który kierował na badanie USG.