Ile powinien trwać stosunek?

Witam Prosze mi powiedzieć jak to jest z kilkoma stosunkami pod rząd. Chodzi mi o nawilżenie członka. Przy pierwszym jest, przy drugim i każdym następnym już nie I jest problem bo seks wtedy nie jest na tyle przyjemny Lub po seksie oralnym jako gra wstępna Czy to jest naturalne i należy stosować żele intymne? Zaczynam dopiero współżyć i zastanawiam się ile powinien trwać stosunek. Obecnie robimy to rzadko, raz na tydzień-dwa i zawsze tak naprawdę jest to chwila. Proszę o odpowiedź i dziękuje.

Dzień dobry!

Tak, jeśli jest taka potrzeba zawsze można stosować żele intymne.
Zazwyczaj pierwszy stosunek wiąże się z najwyższym podnieceniem, najsilniejszymi reakcjami ciała, a gotowość do kolejnych stosunków pod rząd może być niepełna lub mogą być one mniej przyjemne.
Zazwyczaj stosunek seksualny trwa od kilku do kilkunastu minut.
Być może Państwa problemem jest wytrysk przedwczesny i w tym kierunku warto podjąć leczenie.

Pozdrawiam!