Interpretacja TK zatok u 39-latki

Witam, mam 39 lat Proszę o interpretacje TK Zatok : W badaniu Tk uwidoczniono zmiany śluzówkowe w sitowiu, głównie po stronie lewej oraz w komórkach tylnych po stronie prawej. Drobne zmiany śluzówkowe o grubości ok.3mm w zachyłkach zębodołowych zatok szczękowych oraz na dolnej ścianie zatoki czołowej lewej. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne. Zachyłek klinowo-sitowy po str.prawej niedrożny. Ograniczenia kostne zatok przynosowych zachowane. Pozdrawiam Magdalena

Pozdrawiam, nie ma tragedii. Ale lecz Swoje zatoki u dobrego laryngologa, chirurga głowy i szyi z praktyką kliniczną a nie w poradni laryngologicznej u jakiejś tam Pani laryngolog.