Jak czuć się atrakcyjną u boku partnera, który nic nie docenia?

Jak zrozumieć faceta który od półtora roku nigdy nie okazywał mi pożądania. Ani gestami ani słowami. Byłam szczupła, ubierałam się bardzo seksownie dla niego a on nic. Egipska mumia. Seks zaczynałam tylko ja.Komplementu żadnego przez rok nie wydukał, a stroje i szczegóły anatomii innych kobiet zauważa i głośno i z zachwytem mnie o tym informuje. Jak ja mam się czuć dla niego ważna i atrakcyjna, pociągająca? Myślę o zakończeniu tego związku, bo czuje się jako kobieta beznadziejnie przy jego boku.

Szanowna Pani,
Na początek proponuję szczerą rozmowę z partnerem. Opowiedzenie mu o swoich spostrzeżeniach i wątliwościach oraz zadanie mu powyższych pytań może Pani pomóc w podjęciu dalszych kroków.
pozdrawiam,
Maria Czermińska
mozebyclepiej.pl

Dzień dobry.

Z Pani opisu wynika, że relacja w której Pani jest, w żaden sposób nie przypomina relacji dwojga bliskich sobie osób. Pozostaje więc zapytać, z jakiego powodu od półtora roku tkwi Pani w związku, który nie przynosi Jej żadnej satysfakcji?
Może warto z partnerem porozmawiać o swoich odczuciach i potrzebach, a jeśli już to Pani robiła bez skutku, rozważyć sens kontynuacji związku, w którym czuje się Pani, jak sama to opisała, beznadziejnie jako kobieta.

Pozdrawiam.