Jak długo jest się na L4 po operacji usunięcia gradówek z oka?

Witam mam do usunięcia operacyjnie gradówek z oka i chciał bym się dowiedzieć jak długo po operacji jest się na L4 (i jeśli tak to czy w tym czasie można uprawiać jakąś aktywność np bieganie?) pozdrawiam

Witam.zależy od sytuacji jsk się zabieg uda.duże grafiki goją się dłużej. Około 7 dni L4. Po operacji 2 doby opatrunek uciskowy jest konieczny. Zmian od strony taczki nie s yje się więc gojenie jest powolne. Pozdrawiam serdecznie